کلیه حقوق این فروشگاه متعلق به جناب آقای حمید رضا شیرزاده باغبادرانی صنعتگر حوزه صنایع دستی با بیش از 15 سال سابقه در زمینه تولید انواع صنایع دستی میباشد.

صنایع دستی هنر پل (شیرزاد) تولید کننده انواع سماورهای زغالی برنجی مسی انتیک و کروم و ملزومات ان که شامل قوری پارچ جام و سینی در سایزهای مختلف (نوزادی 1, 1.5 ,2 ,3 ,4 و 6 لیتری) می باشد. همچنین صنایع دستی هنر پل (شیرزاد) تولید کننده انواع افتابه لگن قندان لیوان سرویس چایخوری (گالش) و ... در سایزهای مختلف می باشد ضخامت ورق های مورد استفاده در این تولیدی 0.4 و 0.5 و 0.6 و 0.8 میباشد که در قسمت مشخصات هر محصول به طور کامل مشخص شده است.

روش‌های پرداخت در هنرپل به‌ چهار صورت پرداخت آنلاین، پرداخت در محل، واریز به شماره حساب/ شماره شبا و کارت به کارت امکان‌پذیر است. همکاران ما پس از تایید پرداخت در اسرع وقت سفارش شما را پردازش کرده و ارسال آن را در اولین فرصت ممکن به جریان می‌اندازند. در تمامی مراحل از زمان ثبت سفارش تا زمان تحویل، مشتریان از طریق پیامکی که از جانب هنرپل ارسال می‌شود با ما در ارتباط خواهند بود.
در صورتیکه قصد پرداخت آنلاین را داشته و سفارش خود را تا حداکثر 24 ساعت پس از ثبت نهایی پرداخت نکنید، سفارش شما لغو شده و ضروری است مجددا نسبت به انجام مراحل سفارش اقدام فرمایید.
برای سفارش‌هایی که قرار است به‌صورت پرداخت در محل تسویه ‌شوند، در صورت عدم پرداخت در زمان تحویل یا عدم حضور در محل، سفارش شما برگشت خورده و حداکثر 48 ساعت فرصت دارید سفارش خود را نهایی و پرداخت نمایید،  در غیر اینصورت سفارش شما از مرحله پردازش‌های انبار حذف شده و ضروری است مجددا نسبت به انجام مراحل سفارش اقدام فرمایید.

شماره حساب رسمی هنرپل جهت واریز وجوه سفارشات مشتریان عزیز بدین شرح است : 0112310712006 بانک صادرات جناب آقای حمید رضا شیرزاده باغبادرانی

همچنین شماره کارت رسمی هنرپل جهت رفاه حال شما عزیزان در پرداخت وجوه سفارشات بدین شرح است :

6037-6974-8738-0401 بانک ملت به نام حمید شیرزاده باغبادرانی می باشد.

 

ارتباط با هنرپل

در صورتیکه هرگونه سوال یا پیشنهاد در ارتباط با شرایط پرداخت و ارسال هنرپل دارید آن را از طریق ایمیل هنرپل به‌نشانی زیر با ما در میان بگذارید:

info@honorpol.com